Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet papetarie si birotica continand: 1.hartie Xerox A4-200 topuri x11.79 2.lipici-20 bcx4.37 3.st

Număr anunț
DA20108226
Autoritate contractantă
Consiliul Judetean Dambovita (CUI 4280205)
Furnizor / câștigător
DAPA-COM-IMPEX S.R.L. (CUI RO8715302)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.228,19 RON
Valoare atribuită
5.228,19 RON
Data publicării
19.04.2018 12:47
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
20.04.2018 12:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.228,19 RON

din 5.228,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.