Ofertă acceptată Cumpărare directă

BIBLIORAFT pp 7.5cm 5 cm colorate

Număr anunț
DA20113823
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA STRAZI, PODURI SI PASAJE BUCURESTI SA (CUI 37832160)
Furnizor / câștigător
PROBITEC S.R.L. (CUI RO25522123)
Cod CPV
30197210-1 · Bibliorafturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
245 RON
Valoare atribuită
245 RON
Data publicării
19.04.2018 16:08
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
19.04.2018 16:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

245 RON

din 245 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.