Ofertă acceptată Cumpărare directă

PLACA DE RETEA D-LINK USB 3.0 GIGABIT DUB-1312 SI ALTE PRODUSE

Număr anunț
DA20109023
Autoritate contractantă
Inspectoratul Teritorial al Politiei de Frontiera Iasi (CUI 5051447)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
32422000-7 · Componente de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.240,60 RON
Valoare atribuită
7.240,60 RON
Data publicării
19.04.2018 13:14
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
19.04.2018 14:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.240,60 RON

din 7.240,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.