Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii intocmire proiect tehnic cladire
- Număr anunț
- DA20103102
- Autoritate contractantă
- Comuna Balcauti (CUI RO4441298)
- Furnizor / câștigător
- TOTAL MAPINVENT S.R.L. (CUI RO30630008)
- Cod CPV
- 71322000-1 · Servicii de proiectare tehnica pentru constructia de lucrari publice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 49.500 RON
- Valoare atribuită
- 49.500 RON
- Data publicării
- 19.04.2018 09:58
- Termen limită
- 24.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.04.2018 13:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
49.500 RON
din 49.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro