Atribuită Cumpărare directă

Produse oenologice si pungi bag in box

Număr anunț
DA36109489
Autoritate contractantă
Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 14313954)
Furnizor / câștigător
MAJESTIC AGROWINE SRL (CUI 34187494)
Cod CPV
24323200-6 · Acizi carboxilici (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
7.034,10 RON
Data publicării
10.07.2024 14:28
Data finalizării
11.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.034,10 RON