Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Print digital A4 fata-verso carton 200-300g/mp
- Număr anunț
- DA20098107
- Autoritate contractantă
- Centrul pentru Cultura si Arte "Carmen Saeculare (CUI 14125730)
- Furnizor / câștigător
- FORUM PRINT SOLUTION SRL (CUI RO33863393)
- Cod CPV
- 22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 270,90 RON
- Valoare finală
- 270,90 RON
- Data publicării
- 18.04.2018 15:20
- Data finalizării
- 20.04.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.