Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intretinere si reparatii aparatura medicala din cadrul Laboratorului de Anatomie PatoloV

Număr anunț
DA20118366
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
Furnizor / câștigător
TEHNOMED APARATURA ELECTRONICA SI TEHNICA MEDICALA SRL (CUI RO207376)
Cod CPV
50430000-8 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de precizie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.640,03 RON
Valoare atribuită
16.920 RON
Data publicării
20.04.2018 10:35
Termen limită
25.04.2018 17:00
Data finalizării
20.04.2018 11:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.920 RON

din 5.640,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.