Ofertă acceptată Cumpărare directă

3 Bilete avion Bucuresti -Lisabona-Bucuresti, 01.05. -04.05.2018

Număr anunț
DA20114023
Autoritate contractantă
Muzeul National de Istorie a Romaniei (CUI 4192952)
Furnizor / câștigător
MIORIŢA LANDSCAPE TRAVEL SRL (CUI 32959814)
Cod CPV
63000000-9 · Servicii de transport anexe si conexe; servicii de agentii de turism (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.768 RON
Valoare atribuită
7.768 RON
Data publicării
19.04.2018 16:24
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
20.04.2018 09:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.768 RON

din 7.768 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.