Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REPORNIRE ECHIPAMENTE DE CLIMATIZARE. Pornire pe rece a doua echipamente de climatizare tip chiller
- Număr anunț
- DA20112287
- Autoritate contractantă
- OFICIUL DE STAT PENTRU INVENTII SI MARCI (CUI 4266081)
- Furnizor / câștigător
- CENTRAL SERVICE INSTAL SRL (CUI RO19222172)
- Cod CPV
- 50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.164,71 RON
- Valoare atribuită
- 1.164,71 RON
- Data publicării
- 19.04.2018 15:02
- Termen limită
- 24.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.04.2018 13:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.164,71 RON
din 1.164,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro