Ofertă acceptată Cumpărare directă

HUSE SCAUN VW AMAROK SET

Număr anunț
DA20111285
Autoritate contractantă
R1096128 Compania APA Brasov
Furnizor / câștigător
MOTOR MIR SERV SRL (CUI RO25366091)
Cod CPV
34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.560 RON
Valoare atribuită
2.560 RON
Data publicării
19.04.2018 14:30
Termen limită
25.04.2018 17:00
Data finalizării
20.04.2018 12:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.560 RON

din 2.560 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.