Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet tonere si cartuse conform comenzii 29/04 si 30/04 din 16.04.2018

Număr anunț
DA20112594
Autoritate contractantă
U.M.01119 BRASOV (CUI 13844907)
Furnizor / câștigător
TRADE TEHNIQUE COMPANY S.R.L. (CUI 38535451)
Cod CPV
30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.087,05 RON
Valoare atribuită
11.087,05 RON
Data publicării
19.04.2018 15:11
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
20.04.2018 10:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.087,05 RON

din 11.087,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.