Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus laser compatibil HP 4014, CC 364 A
- Număr anunț
- DA20110185
- Autoritate contractantă
- R 16868757 S.C. AQUACARAS S.A.
- Furnizor / câștigător
- TEHNICA & BIROTICA SRL (CUI RO29242606)
- Cod CPV
- 30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 134,45 RON
- Valoare atribuită
- 134,45 RON
- Data publicării
- 19.04.2018 13:53
- Termen limită
- 24.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2018 14:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
134,45 RON
din 134,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro