Atribuită Cumpărare directă

Adrenostazin 1.5mg

Număr anunț
DA35153982
Autoritate contractantă
Serviciul Judetean de Ambulanta Salaj (CUI 7595291)
Furnizor / câștigător
ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI 8955860)
Cod CPV
33642200-4 · Corticosteroizi pentru uz sistemic (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
595,60 RON
Data publicării
29.02.2024 13:46
Data finalizării
04.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

595,60 RON