Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnituri birou

Număr anunț
DA20115485
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL VALCEA (CUI 2540767)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.507,20 RON
Valoare atribuită
11.507,20 RON
Data publicării
20.04.2018 08:26
Termen limită
25.04.2018 17:00
Data finalizării
20.04.2018 09:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.507,20 RON

din 11.507,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.