Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie ppublica de produse-starter 18 W.
- Număr anunț
- DA20109041
- Autoritate contractantă
- AGENTIA DE PLATI SI INTERVENTIE PENTRU AGRICULTURA CENTRUL JUDETEAN GIURGIU (CUI 20738836)
- Furnizor / câștigător
- EUROSTIL IMPEX SRL (CUI RO5786074)
- Cod CPV
- 31731000-9 · Accesorii electrotehnice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 29,40 RON
- Valoare atribuită
- 29,40 RON
- Data publicării
- 19.04.2018 13:15
- Termen limită
- 24.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 19.04.2018 13:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
29,40 RON
din 29,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro