Ofertă refuzată
Cumpărare directă
79931000-9 Servicii de decoratiuni interioare (Rev.2)
- Număr anunț
- DA20056533
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA TARGU LAPUS (CUI 3627420)
- Furnizor / câștigător
- MARCELA & VASI MARKET S.R.L. (CUI 25764119)
- Cod CPV
- 79931000-9 · Servicii de decoratiuni interioare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 526,73 RON
- Valoare finală
- 526,73 RON
- Data publicării
- 13.04.2018 13:20
- Data finalizării
- 20.04.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.