Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Stripuri urina/11 parametri/Urina/URIT
- Număr anunț
- DA20113183
- Autoritate contractantă
- SPITALUL DE PSIHIATRIE SI PENTRU MASURI DE SIGURANTA SAPOCA (CUI 3724415)
- Furnizor / câștigător
- BIVARIA GRUP SRL (CUI RO13833576)
- Cod CPV
- 33124131-2 · Benzi reactive (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.125 RON
- Valoare atribuită
- 1.125 RON
- Data publicării
- 19.04.2018 15:33
- Termen limită
- 24.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.04.2018 09:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.125 RON
din 1.125 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro