Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de pietruire drumuri

Număr anunț
DA20118810
Autoritate contractantă
UNITATEA ADMINISTRATIV TERITORIALA A COMUNEI VADENI (CUI 4342650)
Furnizor / câștigător
DOFLOM SRL (CUI 18597107)
Cod CPV
45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
122.492 RON
Valoare atribuită
122.492 RON
Data publicării
20.04.2018 10:49
Termen limită
25.04.2018 17:00
Data finalizării
20.04.2018 13:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

122.492 RON

din 122.492 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.