Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE INTRETINERE A DRUMURILOR PIETRUITE

Număr anunț
DA20117136
Autoritate contractantă
COMUNA MAXINENI (CUI 4721263)
Furnizor / câștigător
MIRASER SRL (CUI 16475642)
Cod CPV
45233142-6 · Lucrari de reparare a drumurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
125.970 RON
Valoare atribuită
125.970 RON
Data publicării
20.04.2018 09:46
Termen limită
25.04.2018 17:00
Data finalizării
20.04.2018 15:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

125.970 RON

din 125.970 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.