Ofertă acceptată Cumpărare directă

FRAXIPARINE 5700UI/0.6ML SOL INJ X 10SER (NADROPARINUM)/FRAXIPARINE 3800UI/0.4ML SOL INJ X 10FI (NAD

Număr anunț
DA20110040
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC CAI FERATE IASI (CUI 4981239)
Furnizor / câștigător
FARMEXIM SA (CUI RO335278)
Cod CPV
33621100-0 · Antitrombotice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.455 RON
Valoare atribuită
7.455 RON
Data publicării
19.04.2018 13:48
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
19.04.2018 15:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.455 RON

din 7.455 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.