Ofertă acceptată Cumpărare directă

Carburant Euro 5- Winter Diesel ,care respecta prevederile legislative si standardele Europene

Număr anunț
DA20120238
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Valea Rece (CUI 17094441)
Furnizor / câștigător
Nagyniban (CUI RO29571285)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
406,30 RON
Valoare atribuită
442 RON
Data publicării
20.04.2018 11:41
Termen limită
25.04.2018 17:00
Data finalizării
20.04.2018 11:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

442 RON

din 406,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.