Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie aspirator multifunctional WD4 Karcher Primaria Comunei Vulturu,Judetul Vrancea

Număr anunț
DA20119717
Autoritate contractantă
Comuna Vulturu (CUI 4298059)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39713430-6 · Aspiratoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
737,82 RON
Valoare atribuită
737,82 RON
Data publicării
20.04.2018 11:22
Termen limită
25.04.2018 17:00
Data finalizării
20.04.2018 12:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

737,82 RON

din 737,82 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.