Ofertă refuzată
Cumpărare directă
13 BUCATI PLACUTE GRAVATE
- Număr anunț
- DA20111025
- Autoritate contractantă
- CENTRUL CULTURAL PITESTI (CUI 4122256)
- Furnizor / câștigător
- SPIDER HOLDING SRL (CUI RO10553946)
- Cod CPV
- 44423450-0 · Placute indicatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.170 RON
- Valoare finală
- 1.170 RON
- Data publicării
- 19.04.2018 14:21
- Data finalizării
- 20.04.2018 08:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.