Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Materiale uz medical
- Număr anunț
- DA20114577
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL " ANGHEL SALIGNY" FETESTI (CUI 4365220)
- Furnizor / câștigător
- EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
- Cod CPV
- 35121300-1 · Accesorii de siguranta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.828,66 RON
- Valoare atribuită
- 1.828,66 RON
- Data publicării
- 19.04.2018 18:11
- Termen limită
- 25.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.04.2018 11:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.828,66 RON
din 1.828,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro