Atribuită Cumpărare directă

Barbotor / Umidificator oxigen preumplut cu apa sterila, 350 ml + adaptor

Număr anunț
DA36111592
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SIBIU (CUI 4240898)
Furnizor / câștigător
TMS - TOP MEDICAL SUPPLIER SRL (CUI 26950950)
Cod CPV
33157700-2 · Barbotor pentru oxigenoterapie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
5.200 RON
Data publicării
10.07.2024 14:28
Data finalizării
11.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.200 RON