Atribuită Cumpărare directă

Humulin R KwikPen 100UI/ml-sol.inj.in stilou injector preumpl. x 3ml x 6

Număr anunț
DA36111670
Autoritate contractantă
SPITALUL DE URGENTA AL MAI "PROF. DR. DIMITRIE GEROTA"BUCURESTI (CUI 4283767)
Furnizor / câștigător
SIEPCOFAR (CUI 3596251)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.063,20 RON
Data publicării
10.07.2024 14:28
Data finalizării
11.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.063,20 RON