Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatii nava Steaua de Mare 1
- Număr anunț
- DA20115878
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare-Dezvoltare Marina Grigore Antipa (CUI RO1869096)
- Furnizor / câștigător
- NAVOTEC SRL (CUI RO2408864)
- Cod CPV
- 50241000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a navelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.162 RON
- Valoare atribuită
- 3.162 RON
- Data publicării
- 20.04.2018 08:52
- Termen limită
- 25.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.04.2018 09:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.162 RON
din 3.162 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro