Număr anunț
DA20087314
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC " HENRI COANDA" TARGU JIU (CUI 4666398)
Furnizor / câștigător
KRISEROX SRL (CUI RO18266596)
Cod CPV
44000000-0 · Structuri si materiale de constructii; produse auxiliare pentru constructii (cu exceptia aparatelor electrice) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
175,61 RON
Valoare atribuită
175,61 RON
Data publicării
18.04.2018 09:47
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
20.04.2018 08:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

175,61 RON

din 175,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.