Ofertă acceptată Cumpărare directă

Comanda nr. 60

Număr anunț
DA20117861
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01016 TARGU MURES (CUI 32537534)
Furnizor / câștigător
TOP LITECO SRL (CUI RO29296770)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.808 RON
Valoare atribuită
3.808 RON
Data publicării
20.04.2018 10:14
Termen limită
25.04.2018 17:00
Data finalizării
20.04.2018 12:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.808 RON

din 3.808 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.