Ofertă acceptată Cumpărare directă

DEZINFECTANT SPRAY CU ACTIUNE RAPIDA, PENTRU SUPRAFETE - DESPREJ ( flacon 500 ML. cu pulverizator)

Număr anunț
DA20121962
Autoritate contractantă
CAMINUL PENTRU PERSOANE VARSTNICE BOCSA (CUI 3228225)
Furnizor / câștigător
FIPRO TRADE SRL (CUI RO6847773)
Cod CPV
24455000-8 · Dezinfectanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
340 RON
Valoare atribuită
340 RON
Data publicării
20.04.2018 12:33
Termen limită
25.04.2018 17:00
Data finalizării
20.04.2018 14:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

340 RON

din 340 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.