Ofertă acceptată Cumpărare directă

Statie totala leica Flexline TS06 Plus

Număr anunț
DA20111842
Autoritate contractantă
COMPANIA MUNICIPALA STRAZI, PODURI SI PASAJE BUCURESTI SA (CUI 37832160)
Furnizor / câștigător
SURVEY TOPO SOLUTIONS S.A. (CUI RO31231820)
Cod CPV
38295000-9 · Echipament de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.500 RON
Valoare atribuită
32.500 RON
Data publicării
19.04.2018 14:48
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
19.04.2018 16:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.500 RON

din 32.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.