Număr anunț
DA36112998
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLASELE I-VIII PANACI (CUI 16081664)
Furnizor / câștigător
LITTLE STAR SRL (CUI 18480017)
Cod CPV
50116000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a pieselor speciale pentru vehicule (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
6.518,78 RON
Data publicării
11.07.2024 14:28
Data finalizării
15.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.518,78 RON