Atribuită Cumpărare directă

Freon R134A 12 Kg la schimb

Număr anunț
DA36113139
Autoritate contractantă
TRANSURB S.A .GALATI (CUI 10890801)
Furnizor / câștigător
MATEROM SRL (CUI 10302235)
Cod CPV
42512000-8 · Instalatii de climatizare (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.641,80 RON
Data publicării
11.07.2024 14:28
Data finalizării
12.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.641,80 RON