Ofertă acceptată Cumpărare directă

plic non-loco

Număr anunț
DA20108276
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
FAN COURIER EXPRESS SRL (CUI RO13838336)
Cod CPV
64120000-3 · Servicii de curierat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.537,50 RON
Valoare atribuită
12.537,50 RON
Data publicării
19.04.2018 12:49
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
19.04.2018 13:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.537,50 RON

din 12.537,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.