Ofertă acceptată Cumpărare directă

EDUS.RO - Software de management educational NUMAR DE REFERINTA: 01.01.2018 PRET DE CATALOG: 30.000

Număr anunț
DA20120281
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Nicolae Balcescu (CUI 4202150)
Furnizor / câștigător
HARRISON CONSULTING & MANAGEMENT SRL (CUI RO27769473)
Cod CPV
72267100-0 · Intretinerea resurselor logice de tehnologie a informatiei (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.200 RON
Valoare atribuită
16.200 RON
Data publicării
20.04.2018 11:43
Termen limită
25.04.2018 17:00
Data finalizării
20.04.2018 11:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.200 RON

din 16.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.