Ofertă acceptată Cumpărare directă

Inscriptionare sigla

Număr anunț
DA20120357
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV CHITILA (CUI 36403535)
Furnizor / câștigător
FRATELLI SPORTS SRL (CUI RO25068338)
Cod CPV
79820000-8 · Servicii conexe tiparirii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
181,68 RON
Valoare atribuită
181,68 RON
Data publicării
20.04.2018 11:45
Termen limită
25.04.2018 17:00
Data finalizării
20.04.2018 11:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

181,68 RON

din 181,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.