Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Cutie carton pentru colectarea deseurilor medicale infectioase 20 litri
- Număr anunț
- DA20120895
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii "Sf.Maria" Iasi (CUI 4701339)
- Furnizor / câștigător
- VIVIENE SRL (CUI RO15505109)
- Cod CPV
- 44613800-8 · Containere pentru deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2,80 RON
- Valoare finală
- 2,80 RON
- Data publicării
- 20.04.2018 12:03
- Termen limită
- 25.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.04.2018 12:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.