Ofertă acceptată Cumpărare directă

Aparat profesional service instalatii AC auto

Număr anunț
DA20119727
Autoritate contractantă
BRAICAR SA (CUI RO10597853)
Furnizor / câștigător
ADRAS ECHIPAMENT SRL (CUI 15574966)
Cod CPV
42990000-2 · Diverse utilaje cu utilizare speciala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.000 RON
Valoare atribuită
16.000 RON
Data publicării
20.04.2018 11:23
Termen limită
25.04.2018 17:00
Data finalizării
20.04.2018 13:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.000 RON

din 16.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.