Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de deratizare in comuna Suraia
- Număr anunț
- DA20114703
- Autoritate contractantă
- COMUNA SURAIA (PRIMARIA COMUNEI SURAIA JUD. VRANCEA) (CUI 4350610)
- Furnizor / câștigător
- VRASINTER SRL (CUI 17968410)
- Cod CPV
- 90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 33.600 RON
- Valoare atribuită
- 33.600 RON
- Data publicării
- 19.04.2018 20:03
- Termen limită
- 25.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.04.2018 09:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
33.600 RON
din 33.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro