Ofertă acceptată Cumpărare directă

Invitatii pentru OILLCM Apáczai Csere János

Număr anunț
DA20111511
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic Tamasi Aron Odorheiu Secuiesc (CUI 4612509)
Furnizor / câștigător
SIGNO SRL (CUI RO6754984)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15 RON
Valoare atribuită
15 RON
Data publicării
19.04.2018 14:37
Termen limită
24.04.2018 17:00
Data finalizării
19.04.2018 14:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15 RON

din 15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.