Atribuită Cumpărare directă

Filtru uscator aer TB 1374 X A 000 429 33 95

Număr anunț
DA35158975
Autoritate contractantă
SOCIETATEA DE TRANSPORT PUBLIC TIMISOARA S.A. (CUI 2490570)
Furnizor / câștigător
NEBO-CONSUS SRL (CUI 11204847)
Cod CPV
42514310-8 · Filtre de aer (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.645 RON
Data publicării
01.03.2024 13:46
Data finalizării
04.03.2024 15:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.645 RON