Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Proces verbal de constatare a conditiilor igienico sanitare
- Număr anunț
- DA20111378
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica a Judetului Brasov (CUI 11287567)
- Furnizor / câștigător
- DARGOV SRL (CUI RO8807570)
- Cod CPV
- 22820000-4 · Formulare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 287,36 RON
- Valoare atribuită
- 287,36 RON
- Data publicării
- 19.04.2018 14:33
- Termen limită
- 24.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.04.2018 08:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
287,36 RON
din 287,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro