Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE racordare FIBRA OPTICA

Număr anunț
DA20122879
Autoritate contractantă
U.M.01545 (CUI 4523223)
Furnizor / câștigător
NETSZIN S.R.L. (CUI 33253484)
Cod CPV
31224800-0 · Seturi de racordare a cablurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
811,04 RON
Valoare atribuită
811,04 RON
Data publicării
20.04.2018 13:09
Termen limită
25.04.2018 17:00
Data finalizării
20.04.2018 13:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

811,04 RON

din 811,04 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.