Ofertă acceptată Cumpărare directă

SCARA CU TREPTE PE AMBELE PARTI 2X8 TREPTE 1.66 M

Număr anunț
DA20116804
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI RO7424364)
Cod CPV
44423220-9 · Scari pliante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
298,11 RON
Valoare atribuită
298,11 RON
Data publicării
20.04.2018 09:34
Termen limită
25.04.2018 17:00
Data finalizării
21.04.2018 07:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

298,11 RON

din 298,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.