Ofertă acceptată Cumpărare directă

SCARA AL TIP BIBLIOTECA 5 TREPTE + PLATF. H 1.24 M

Număr anunț
DA20116749
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
Furnizor / câștigător
TRITON SRL (CUI RO7424364)
Cod CPV
44423220-9 · Scari pliante (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
128,50 RON
Valoare atribuită
128,50 RON
Data publicării
20.04.2018 09:32
Termen limită
25.04.2018 17:00
Data finalizării
21.04.2018 07:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

128,50 RON

din 128,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.