Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET PRODUSE CURATENIE

Număr anunț
DA20122721
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA PARTA (CUI 29128084)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.020,91 RON
Valoare atribuită
1.020,91 RON
Data publicării
20.04.2018 13:02
Termen limită
25.04.2018 17:00
Data finalizării
20.04.2018 13:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.020,91 RON

din 1.020,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.