Ofertă acceptată Cumpărare directă

PROIECTARE MANOPERA

Număr anunț
DA20122732
Autoritate contractantă
CENTRUL DE RECUPERARE SI REABILITARE APENTRU PERSOANE CU HANDICAP MEDIAS (CUI 29098722)
Furnizor / câștigător
GAZDESIGN SRL (CUI RO20441176)
Cod CPV
45333000-0 · Lucrari de instalare de gaz (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.980 RON
Valoare atribuită
1.980 RON
Data publicării
20.04.2018 13:02
Termen limită
25.04.2018 17:00
Data finalizării
20.04.2018 13:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.980 RON

din 1.980 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.