Ofertă acceptată Cumpărare directă

SET GARNITURI FILTRU DECANTOR MAN A74

Număr anunț
DA20122278
Autoritate contractantă
TURSIB S.A. (CUI RO789401)
Furnizor / câștigător
TOTAL TEHNIC SRL (CUI RO16961758)
Cod CPV
44523300-5 · Garnituri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
496 RON
Valoare atribuită
496 RON
Data publicării
20.04.2018 12:44
Termen limită
25.04.2018 17:00
Data finalizării
20.04.2018 13:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

496 RON

din 496 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.