Atribuită Cumpărare directă

0599_Servicii de actualizare si upgrade tehnologic - (Ref. 552; NJ: 8531/27.06.2024)

Număr anunț
DA36115445
Autoritate contractantă
Universitatea Tehnica de Constructii Bucuresti (CUI 4266570)
Furnizor / câștigător
MEDIA INFORMATION BUSINESS S.R.L. (CUI 49561570)
Cod CPV
72000000-5 · Servicii IT: consultanta, dezvoltare de software, internet si asistenta (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
28.500 RON
Data publicării
11.07.2024 14:28
Data finalizării
11.07.2024 15:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

28.500 RON