Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PGI7BK PGI-7BK PGI 7BK CARTUS CERNEALA BLACK (570 PAG) ORIGINAL CANON IX7000 MX7600
- Număr anunț
- DA20121720
- Autoritate contractantă
- Sanatoriul de Pneumoftiziologie Geoagiu (CUI 5069258)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 44,50 RON
- Valoare atribuită
- 44,50 RON
- Data publicării
- 20.04.2018 12:26
- Termen limită
- 25.04.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.04.2018 13:12
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
44,50 RON
din 44,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro